Pozycjonowanie stron internetowych Ciechanów

Niezależnie od profilu prowadzonej działalności, pozycjonowanie lokalne to metoda, która pozwoli na zbudowanie silnej pozycji marki oraz znaczniej rozpoznawalności na rynku Piaseczna.

Pozycjonowanie lokalne opiera się na powiązaniu wyszukiwanej frazy z nazwą danego miasta. Działanie takie sprawia, że propozycje podane przez Google są znacznie bardziej precyzyjne, trafiając tym samym do grona klientów bardzo zainteresowanych konkretną usługą lub towarem w powiązanym mieście oraz jego okolicach. Proces ten został w pełni dostosowany do realnych zachowań klientów, którzy znacznie częściej wpisują w wyszukiwarkę hasło „pralnia Ciechanów”, niż samo hasło „pralnia”.

Pozycjonowanie lokalne to sprawdzona, skuteczna i doskonała forma reklamy, która zapewnia efekty natychmiast, znacznie poprawiając wskaźniki sprzedaży oraz budując silną grupę docelową w Ciechanowie i okolicach.

Dlaczego warto skorzystać z pozycjonowania w Ciechanowie?

  • Większy współczynnik rozpoznawalności
  • Dotarcie do klientów z określonej branży
  • Zwiększenie ruchu na stronie
  • Rozwój biznesu
  • Nieograniczony zasięg
  • Długofalowe korzyści

 

Przykłady słów kluczowych pozycjonowanych w Ciechanowie

słowo kluczowe miesięczna liczba wyszukiwań
taxi Ciechanów
590
kebab Ciechanów
480
fryzjer Ciechanów
390
kwiaciarnia Ciechanów 320
mechanik Ciechanów 90
Bezpłatna wycena

Oni już osiągnęli sukces dzięki pozycjonowaniu lokalnemu!

Firma Elektro-Spark sprzedająca artykuły elektryczne zwiększyła ilość odwiedzin swojej strony w ciągu 3 miesięcy o 153%
Już 2 miesiące po rozpoczęciu pozycjonowania sklep internetowy Fabryka Mebli zwiększył liczbę odwiedzin o ponad 900%
Szkoła nauki jazdy OSK Efekt zwiększyła ilość odwiedzin swojej strony w ciągu 6 miesięcy o 198%
Ciechanów
Bezpłatna wycena
Dziękujemy za skorzystanie z formularza
Nasi specjaliści wkrótce się z Państwem skontaktują
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

akceptuję
Bezpłatna wycena

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest IBIF Sp. z o.o. z siedzibą w Szerokie, Szerokie 56N, 20-050 Lublin. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.