Pozycjonowanie stron – jak to robimy?

Podłączenie narzędzi Google

Monitorowanie podejmowanych kroków, bieżąca analiza i umiejętność wyciągania wniosków to podstawa do osiągnięcia zamierzonego celu. W procesie pozycjonowania lokalnego powadzone działania mają na celu osiągnięcie przez stronę internetową wysokich pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania w danej lokalizacji.

Aby osiągnąć status lidera w swojej miejscowości czy województwie, niezbędna jest stała obserwacja strony internetowej i odpowiednia jej optymalizacja.

Decydując się na pozycjonowanie lokalne w IBIF.PL, masz gwarancję, że umiejętność wykorzystania narzędzi Google, w rękach profesjonalistów przyczyni się do wzrostu konwersji w witrynie i popularyzacji firmy na regionalnym rynku.

Audyt techniczny witryny

Pozycjonowanie lokalne poprzez złożoność działań, po odpowiedniej analizie jest w stanie dostarczyć nam wielu przydatnych informacji, które pozwalają na rozwój witryny, poprawę elementów problematycznych, oraz w pełni wykorzystać potencjał serwisu.

Jako firma profesjonalnie zajmująca się pozycjonowaniem lokalnym, od wielu lat pomagamy przedsiębiorcom zaistnieć na rodzimym rynku. Podczas przeprowadzanego przez naszych specjalistów audytu technicznego weryfikowana jest poprawność budowy witryny oraz jej optymalizacja pod kątem wyszukiwarki Google

Audyt techniczny witryny to zestaw konkretnych rekomendacji, które pozwolą na wyeliminowanie błędów technicznych w witrynie a następnie dostosowanie jej do wymogów Google.

W kolejnych etapach pracujemy nad...

Optymalizacja
obecnych treści

Treści na stronie internetowej pozwalają nie tylko na dokładną i czytelną formę prezentacji towarów i usług na stronie internetowej ale także wspomagają dialog z klientem. Odpowiednio zoptymalizowany kontent, umiejętnie zbudowany na bazie słów kluczowych dobranych do profilu biznesu, jest niezwykle wartościowym aspektem, który naturalnie wspomaga działania lokalnego SEO. Poza procedurami wymierzonym stricte w pozycjonowanie, wartościowe treści na stronie internetowej pomagają zbudować zaufanie i wiarygodność. Dzięki unikalnym tekstom na stronie internetowej, blogu czy w sklepie online, Google znacząco podnosi ocenę witryny a to z kolei przekłada się na coraz wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Optymalizacja obecnych treści przeprowadzana przez naszych specjalistów pozwoli wyeliminować popełnione błędy oraz dostosować je do zapytać jakich szukają potencjalni klienci. Zniwelowanie wad treści, pozytywnie wpłynie na organiczny ruch na stronie i znacznie szybsze oraz sprawniejsze pozyskanie klientów.

Rozbudowa
o nowe treści

Kiedy już aktualne treści na Twojej stronie internetowej zostaną dokładnie przeanalizowane, zadbamy o uzupełnienie ich o nowy kontent, dopasowany stricte pod kątem pozycjonowania lokalnego.

Nowe treści nie tylko odświeżą obecną witrynę, ale i podniosą jej atrakcyjność, co pozwoli na zwiększenie współczynnika konwersji.

Aktualne, świeże treści dają do zrozumienia użytkownikom, że Twoja firma płynnie się rozwija, stale rozbudowując i udoskonalając swoje możliwości i osiągnięcia. Nowe treści pozwalają zwiększyć ruch w witrynie i aktywnie wspomagają proces sprzedażowy.

Atrakcyjny kontent, zoptymalizowany pod kątem lokalnego pozycjonowania przyciągają nowych klientów, a stałym zapewni rzetelny odbiór marki.

Monitorowanie słów kluczowych

Monitorowanie słów kluczowych w pozycjonowaniu lokalnym to podstawa przy stale ewoluujących algorytmach Google.

Dynamiczne zmiany, które wprowadza wyszukiwarka, mają ogromny wpływ na ruchu na stronie.

Działania lokalnego SEO, nastawione na rynek rodzimy, budowane są w dużej mierze na odpowiednim doborze słów kluczowych i rozmieszczeniu ich w witrynie.

Monitorowanie słów kluczowych za pomocą odpowiednich narzędzi pozwoli na zweryfikowanie obecności witryny w wynikach wyszukiwania słów kluczowych dopasowanych do Twojej działalności.

Optymalizacja wizytówki w Mapach Google

Prawidłowo zoptymalizowana wizytówkach firmy w Mapach Google może wygenerować nawet 25% ruchu więcej na stronie internetowej. Istnieje ponad 10 podstawowych czynników rankingowych, na podstawie których roboty wyszukiwarek określają pozycje Mapy w wynikach wyszukiwania.

Warto zadbać o odpowiednią optymalizację wizytówki firmy gdyż jest to jeden z najbardziej istotnych elementów działań w marketingu lokalnym.

Jeśli planujesz rozwijać swoją firmę, doskonalić ją i systematycznie pozyskiwać nowych klientów – prawidłowa optymalizacja jest wręcz niezbędna.

Pozyskiwanie
linków

Linki tematyczne to jedna z najbardziej skutecznych metod pozycjonowania stron internetowych w lokalnym SEO. Biorąc pod uwagę fakt wyjątkowo wysokiego poziomu konkurencji w Google, proces pozyskiwania linków jest jednym z najbardziej efektywnych. Dopasowany do profilu branży i specyfiki firmy odnośnik do witryny, jest podstawą do tego, aby zbudować wysokie pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania Google.

Specjaliści pozycjonowania stron internetowych w IBIF.PL zapewniają sprawdzony proces pozyskiwania linków. Zbudowany na bazie wieloletniego doświadczenia i fachowej wiedzy, gwarantuje zakładane rezultaty, a odpowiednio pokierowany marketing internetowy zapewni stronie znacznie wyższe pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania. Pozyskiwane linki zewnętrzne podniosą jakość Twojej strony internetowej, nie tylko w odbiorze robotów Google, ale także użytkowników poszukujących wartościowych treści i odpowiedzi na potrzebę zakupową.

Pozycjonowanie
– ile kosztuje?

Ze względu na indywidualną charakterystykę każdej branży, odrębne profile, a także stale ewoluującą technologię – pozycjonowanie lokalne jest usługą wycenianą indywidualnie dla każdego klienta. Ilość produktów, usług oraz aktualna budowa strony to czynniki decydujące o całkowitym koszcie lokalnego SEO.

Jeśli rozkręcasz dopiero swój biznes, prowadzisz już jakiś czas działalność lub dotychczasowe formy reklamy strony internetowej nie przyniosły żadnego rezultatu – napisz lub zadzwoń do nas.

Chcesz uzyskać odpowiedź na pytanie nurtujące każdego przedsiębiorcę – jak zwiększyć swoją widoczność i popularność swojej witryny? – przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę.

Codziennie optymalizujemy setki stron internetowych naszych Klientów, a także naszą własną – dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne to narzędzie w codziennym biznesie.

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest IBIF Sp. z o.o. z siedzibą w Szerokie, Szerokie 56N, 20-050 Lublin. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

WYŚLIJ
Dziękujemy za skorzystanie z formularza
Nasi specjaliści wkrótce się z Państwem skontaktują
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

akceptuję