Pozycjonowanie stron internetowych Jastrzębie-Zdrój

Zastosowanie pozycjonowania lokalnego pozwoli na skuteczne dotarcie do znacznie większej grupy klientów w Jastrzębie-Zdroju, ale także na poprawę wyników sprzedaży. Niezależnie od profilu prowadzonej firmy, dobra i skuteczna promocja jest przepustką do sukcesu. W poszukiwaniu najbardziej skutecznych rozwiązań warto wziąć pod uwagę pozycjonowanie lokalne. Pozwoli ono na rozreklamowanie działalności oraz sprawne budowanie silnej pozycji marki w Jastrzębie-Zdroju.

Pozycjonowanie lokalne polega na powiązaniu fraz wyszukiwanych w Internecie przez klientów z konkretną lokalizacją. Sprawia to, że wyniki Google są znacznie bardziej precyzyjne i dokładne, trafiając tym samym do klientów zainteresowanych danym towarem lub usługą w danym mieście i jego okolicach. Działania takie wynikają z bezpośrednich zachowań klientów, którzy znacznie częściej wpisują w wyszukiwarkę powiązane frazy, na przykład „sklep obuwniczy Jastrzębie-Zdrój”, niż samo hasło „sklep obuwniczy”.

Dlaczego warto skorzystać z pozycjonowania w Jastrzębiu Zdroju?

  • Dotarcie do klientów z określonej branży
  • Rozwój biznesu
  • Wsparcie technik promocji marki w sieci
  • Nieograniczony zasięg
  • Wzmocnienie reputacji i wizerunku marki
  • Niskie koszty reklamy

 

Przykłady słów kluczowych pozycjonowanych w Jastrzębiu Zdroju

słowo kluczowe miesięczna liczba wyszukiwań
fryzjer Jastrzębie Zdrój
480
kebab Jastrzębie Zdrój
390
dentysta Jastrzębie Zdrój
260
kwiaciarnia Jastrzębie Zdrój
210
hotel Jastrzębie Zdrój
140
Bezpłatna wycena

Oni już osiągnęli sukces dzięki pozycjonowaniu lokalnemu!

Firma Elektro-Spark sprzedająca artykuły elektryczne zwiększyła ilość odwiedzin swojej strony w ciągu 3 miesięcy o 153%
Już 2 miesiące po rozpoczęciu pozycjonowania sklep internetowy Fabryka Mebli zwiększył liczbę odwiedzin o ponad 900%
Szkoła nauki jazdy OSK Efekt zwiększyła ilość odwiedzin swojej strony w ciągu 6 miesięcy o 198%
Jastrzębie-Zdrój
Bezpłatna wycena
Dziękujemy za skorzystanie z formularza
Nasi specjaliści wkrótce się z Państwem skontaktują
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

akceptuję
Bezpłatna wycena

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest IBIF Sp. z o.o. z siedzibą w Szerokie, Szerokie 56N, 20-050 Lublin. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.