Pozycjonowanie stron internetowych Świętochłowice

Niezależnie od profilu prowadzonej działalności, pozycjonowanie lokalne to metoda, która pozwoli na znaczną poprawę rozpoznawalności marki w Świętochłowicach, budując jednocześnie silną pozycję na rynku. Wyjście naprzeciw indywidualnym potrzebom klientów to klucz do sukcesu i znacznie silniejsza pozycja firmy na rodzimym rynku.

Pozycjonowanie lokalne to działanie, które ma na celu połączenie wyszukiwanej frazy z nazwą danego miasta. Powiązanie takie sprawia, że dana fraza jest znacznie dokładniejsza i precyzyjna, trafiając tym samym do grona zainteresowanych klientów w wymienionym mieście i okolicach. Proces ten powstał na potrzeby dostosowania do zachowań użytkowników, którzy znacznie częściej wpisują w wyszukiwarkę Google hasło „księgarnia Świętochłowice”, aniżeli samo hasło „księgarnia”.

Pozycjonowanie lokalne to jedna z najlepszych form reklamy XXI wieku, która zapewnia zwiększenie liczby klientów w Świętochłowicach, znaczne podniesienie wyników sprzedaży i niezwykle skuteczną promocję.

Dlaczego warto skorzystać z pozycjonowania w Świętochłowicach?

  • Możliwość dotarcia wprost do grupy docelowej
  • Zdobycie wiarygodności i zaufania wśród klientów
  • Zwiększenie liczby obserwujących w Social Mediach
  • Większa widoczność w Mapach Google
  • Większa liczba klientów z lokalnego rynku
  • Rozwój biznesu

 

Przykłady słów kluczowych pozycjonowanych w Świętochłowicach

słowo kluczowe miesięczna liczba wyszukiwań
taxi Świętochłowice
590
fryzjer Świętochłowice
210
kebab Świętochłowice
170
kwiaciarnia Świętochłowice
110
mechanik Świętochłowice
70
Bezpłatna wycena

Oni już osiągnęli sukces dzięki pozycjonowaniu lokalnemu!

Firma Elektro-Spark sprzedająca artykuły elektryczne zwiększyła ilość odwiedzin swojej strony w ciągu 3 miesięcy o 153%
Już 2 miesiące po rozpoczęciu pozycjonowania sklep internetowy Fabryka Mebli zwiększył liczbę odwiedzin o ponad 900%
Szkoła nauki jazdy OSK Efekt zwiększyła ilość odwiedzin swojej strony w ciągu 6 miesięcy o 198%
Świętochłowice
Bezpłatna wycena
Dziękujemy za skorzystanie z formularza
Nasi specjaliści wkrótce się z Państwem skontaktują
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

akceptuję
Bezpłatna wycena

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest IBIF Sp. z o.o. z siedzibą w Szerokie, Szerokie 56N, 20-050 Lublin. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.