Pozycjonowanie stron internetowych Zawiercie

Pozycjonowanie lokalne to niezawodna metoda, która pozwoli na zwiększenie rozpoznawalności Państwa firmy w Zawierciu, a także bez względu na profil prowadzonej działalności, pozytywnie wpłynie na promocję marki na rodzimym rynku.

Pozycjonowanie lokalne to proces stricte dostosowany do zachowań użytkowników. Badania niejednokrotnie wykazały, że klient znacznie częściej wpisuje w Google powiązane frazy typu „sklep obuwniczy Zawiercie”, aniżeli samą frazę „sklep obuwniczy”. Dzięki zasadzie połączenia nazwy danego miasta z wyszukiwaną frazą wyniki są znacznie bardziej precyzyjne i dokładne, trafiając tym samym tylko do klientów zainteresowanych konkretną ofertą w danym mieście i w jego okolicach.

Pozycjonowanie lokalne to sposób na sprawne pozyskiwanie klientów z Internetu, który zapewni realne poszerzenie grupy odbiorców w Zawierciu, znaczną poprawę wyników sprzedaży oraz wzrost współczynnika konwersji na stronie internetowej.

Dlaczego warto skorzystać z pozycjonowania w Zawierciu?

  • Wzrost zysków firmy
  • Większa widoczność w Mapach Google
  • Większa rozpoznawalność na lokalnym rynku
  • Pozyskanie większej liczby klientów
  • Budowanie pozycji i świadomości marki
  • Uzyskanie przewagi konkurencyjnej

 

Przykłady słów kluczowych pozycjonowanych w Zawierciu

słowo kluczowe miesięczna liczba wyszukiwań
taxi Zawiercie
1300
kebab Zawiercie
590
fryzjer Zawiercie
580
kwiaciarnia Zawiercie
260
mechanik Zawiercie
170
Bezpłatna wycena

Oni już osiągnęli sukces dzięki pozycjonowaniu lokalnemu!

Firma Elektro-Spark sprzedająca artykuły elektryczne zwiększyła ilość odwiedzin swojej strony w ciągu 3 miesięcy o 153%
Już 2 miesiące po rozpoczęciu pozycjonowania sklep internetowy Fabryka Mebli zwiększył liczbę odwiedzin o ponad 900%
Szkoła nauki jazdy OSK Efekt zwiększyła ilość odwiedzin swojej strony w ciągu 6 miesięcy o 198%
Zawiercie
Bezpłatna wycena
Dziękujemy za skorzystanie z formularza
Nasi specjaliści wkrótce się z Państwem skontaktują
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

akceptuję
Bezpłatna wycena

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest IBIF Sp. z o.o. z siedzibą w Szerokie, Szerokie 56N, 20-050 Lublin. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.