Pozycjonowanie stron internetowych Żory

Prowadząc własną firmę, warto wziąć pod uwagę rozwiązania, które umożliwią efektowne pozyskiwanie klientów z Internetu. Sprawdzone metody pozwolą na skuteczną promocję i znaczną poprawę rozpoznawalności marki w Żorach. Jedną z podstawowych możliwości reklamy, która doskonale sprawdza się w przypadku każdego rodzaju biznesu, jest pozycjonowanie lokalne.

Pozycjonowanie lokalne opiera się na powiązaniu wyszukiwanej frazy z nazwą danego miasta. Działanie takie sprawia, że propozycje podane przez Google są znacznie bardziej precyzyjne, trafiając tym samym do grona klientów bardzo zainteresowanych konkretną usługą lub towarem w powiązanym mieście oraz jego okolicach. Proces ten został w pełni dostosowany do realnych zachowań klientów, którzy znacznie częściej wpisują w wyszukiwarkę hasło „myjnia samochodowa Żory”, niż samo hasło „myjnia samochodowa”.

Pozycjonowanie lokalne pozwoli na zwiększenie liczby klientów w Żorach, w stosunkowo krótkim w krótkim czasie oraz znaczną poprawę wyników sprzedaży. Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu w Żorach widocznie poprawi się także współczynnik konwersji na Państwa stronie internetowej, co przyniesie liczne korzyści marketingowe.

Dlaczego warto skorzystać z pozycjonowania w Żorach?

  • Rozwój biznesu
  • Dotarcie do klientów z określonej branży
  • Wsparcie technik promocji marki w sieci
  • Wzrost widoczności serwisu w wynikach organicznych
  • Większa widoczność w Mapach Google
  • Niskie koszty reklamy

 

Przykłady słów kluczowych pozycjonowanych w Żorach

słowo kluczowe miesięczna liczba wyszukiwań
fryzjer Żory
720
restauracje Żory
590
kebab Żory
390
mechanik Żory
140
cukiernia Żory
90
Bezpłatna wycena

Oni już osiągnęli sukces dzięki pozycjonowaniu lokalnemu!

Firma Elektro-Spark sprzedająca artykuły elektryczne zwiększyła ilość odwiedzin swojej strony w ciągu 3 miesięcy o 153%
Już 2 miesiące po rozpoczęciu pozycjonowania sklep internetowy Fabryka Mebli zwiększył liczbę odwiedzin o ponad 900%
Szkoła nauki jazdy OSK Efekt zwiększyła ilość odwiedzin swojej strony w ciągu 6 miesięcy o 198%
Żory
Bezpłatna wycena
Dziękujemy za skorzystanie z formularza
Nasi specjaliści wkrótce się z Państwem skontaktują
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.

akceptuję
Bezpłatna wycena

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest IBIF Sp. z o.o. z siedzibą w Szerokie, Szerokie 56N, 20-050 Lublin. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.